top of page
  • Writer's pictureBe3ee

Ale dnes Remišová vyťahala Fica s Pellegrinim za ušiská!

Autor: Peter Blahoš


Správy o tom, ako Ficova partia snovala úklady proti Kiskovi a Matovičovi len potvrdili to, čo sme všetci dávno tušili. Ale výpovede Ficovych kamarátov a poskokov predsa len tak nejako živo a plasticky ukazujú, ako to všetko asi bolo. Normálne vidím Erika Tomáša, ako sa úlisne prikmotril k daňovým úradníkom a zháňal kompro na Matoviča pre veľkého “šéfka” Fica. Asi tak odporné, ako keď mal školiť lotrov z čistého dňa, skrátka hnus.

Páčilo sa mi, ako na túto partiu dnes nabehla Veronika Remišová. Podľa výpočtov progresívnej úderky a Kolíkovej partie Remišová už nemala ani existovať, zahádzaná morálnymi odpadkami a špinou, ktorú na ňu unisono spustili. Napríklad taký richtár Ledecký s dcérkou, ktorí najnovšie na špinenie využívajú dvorný plátok PENTY - Plus jeden deň. Na to sme boli zvyknutí u darebákov zo Smeru a Haščákovych spojencov, ale je nová doba, treba si zvykať aj na takéto spojenectvá.

Remišová je ale stále tu a presviedča o politickom talente tam, kde jej vládni kolegovia spia. Heger či Mikulec sú radšej ticho, Matovič má oddychový čas. Remišová ale odhadla situáciu jasne: napríklad Ficovi otvorene odkázala, že nestačia politické reči a akási politická zodpovednosť. Je načase, aby vysvetľoval aj polícií a aby sa hovorilo aj o zodpovednosti trestnej. Podozrenia, ktoré sme sa dozvedeli dávajú podpredsedníčke vlády na takéto vyjadrenia plné právo. Navyše, nemusí sa pritom obzerať cez rameno, keďže so Smerom celú kariéru bojovala (a nesedela s nimi vo vláde, všakže!).

A stihla dať po nose aj kráľovi východných solárií Rašimu spolu s digitálnym ružovým princom Pellegrinim. Nie, tentokrát sa nenechala nachytať na priamy úder, ale toxický projekt dala skontrolovať nezávislému úradu. Čudujsa svete, Najvyšší kontrolný úrad projekt Rašiho a Pellegrinim preveril a podal trestné oznámenie na políciu. Raši pod opečenou kožou asi bledne, keďže na svoju obranu vykoktal len niečo o kauze Govnet a zmĺkol. A Peter Pellegrini má po Žigovi a Erikovi Tomášovi ďalší nepríjemný problém.

Ukazuje sa, že po vlne nenávisti, ktorú vyvolali progresívne médiá a trójske kone Smeru sa ako najplatnejší bojovníci proti skorumpovanému systému Fica ukazujú zas len tí istí. Tí, ktorí bojovali proti Ficovi už v opozičných laviciach a nevyčkávali len na to, kto vyhrá. Nie ako tí, ktorí takticky čakali na povestné prevrátenie kabátikov.


#politika

bottom of page