top of page
  • Writer's pictureBe3ee

ANDREA LETANOVSKÁ

Updated: Apr 7, 2021Predstavujeme vám zákernú klamárku s podporou pol dediny. Čo o sebe hovorí, a kde inde ako v STOKE N: Som lekárka, anestéziologička a mojou srdcovkou je urgentná medicína. Každý pacient je pre mňa VIP. Dnes som súčasťou zdravotníckeho tímu v strane ZA ĽUDÍ, ktorej chcem pomôcť vyhrať voľby a zreformovať slovenské zdravotníctvo.


A čo je skutočnosť?

Predložila ale nie samostatne ale spoločne za rok až 3 návrhy novely zákona. https://www.nrsr.sk/web/Default.aspx?sid=zakony/sslp&PredkladatelID=0&PredkladatelPoslanecId=1108&CisObdobia=8

Máme COVID a ako pomohla Letanovská? = 0 riešení v boji proti pandémií = 0 projektov pre pomoc v boji proti pandémií = 0 návrhov alebo korekcií v boji proti pandémií = plná huba toho, že Premiér a Minister zdravotníctva to nezvládajú.


No unavila sa a odcestovala na dovolenku, kedy sa slováci mučia doma. GRATULUJEME. No hejtovať a klamať, zavádzať a hrať sa na víťaza volieb toto vie. Toto úbohé malé hejtérske stvorenie sa najnovšie vyhráža, že odíjde so strany. Už choď ty osoba s podporou pol dediny. Nech ťa už nevidíme a neotravuj nás, ľuďia sa snažia pracovať.

bottom of page