top of page
  • Writer's pictureBe3ee

DEMENCIA PO SLOVENSKY

Updated: Aug 22, 2022

Autor: Ján Žolna

Dlho sledujem vývoj politickej a ekonomickej situácia a správanie sa roznych politických, mediálnych či sektorových skupín. Najprv som bol nešťastný, no teraz mám v sebe zlosť. Cítim hnev z nespravodlivosti a zlosť z čiernych praktík, ktoré sa nám tu rozmohli. Nižšie sa vám pokúsim priblížiť ako vidím celú situáciu. Keďže ma zablokovali na dva mesiace nemohol som okamžite reagovať na vzniknuté situácie, ktoré vyprodukovali na objednávku či už novinári alebo všetci opoziční politici vrátane SaS.

Začnem neštandartne od konca:

Máme tu nejakú výzvu skupinky slovenských "hercov", ktorí sa podpísali pod nejakú výzvu na odstupenie Ministra financií Igora Matoviča. Pokiaľ viem tak Igor Matovič už raz odstúpil a nemusel, urobil zbytočný ústupok, nejakému samozvanému odborníkovi, ktorý zatiaľ pre Slovensko nevyprodukoval nič dobrého, práve naopak uškodil až priveľa.


Zariadil rozpad vlády, zariadil 12 ročné vládnutie SMERU a oligarchovia si zatiaľ rozporcovali Slovensko ako koláčik. Omrvinky, čo zostali na tácke boli vysypané národu, ako almužna za ich poslušnosť alebo naivitu, to už nechám posúdiť vás.... 12 rokov sa priživoval na boji proti korupcii iných. A potom sa priživil priamo vo voľbách kde si vykňučal od Oľano podporu na to, aby sa aspoň preplazil cez 5% hranicu a aby mohol byť súčasťou vlády, ktorá mala očistiť štát od korupcie, napraviť spravodlivosť, opraviť súdnictvo no proste asi všetko, čo rozbil SMER a oligarchovia. Tento slovenský "fantomas" s rančom v Austrálii a jeho JBC husou sa ukázal byť ako jedna veľká krysa oligarchov a smerácky trojský kôň. Od prvého dňa začal praktizovať opozičnú hejt politiku a zapojil sa do objednávky oligarchov na zničenie strany Oľano a na zdiskreditovanie Igora Matoviča ako osoby. Po dvoch rokoch tu máme v priamom prenose totálnu šikanu ako v škole, kde jedného žiaka proste utláčajú a šikanujú, vysmievajú sa mu, ponižujú, len preto lebo má lepšie výsledky, lebo sa mu darí v podnikaní, lebo uspel tam kde oni nie.


Táto objednávka musí stáť poriadne milióny EUR. Prečo? No spojili sa nám tu nasledovné tábory. Tábor číslo 1:

Oligarchovia, Penta, J&T, ich média, Nový čas, Plus 7 dní, SME, TA3, JOJ, RTVS a SMER


Táto skupinka mala za úlohu nájsť niečo na Matoviča a Oľano, no keďže nič nenašli za 12 rokov tak zneužili tému pandémie a nepopulárnych nariadení, ktoré v iných krajinách boli dokonca prísnejšie ako u nás. Rozdelili SMER na SMER a HLAS kde HLAS mal pôsobiť ako očisténý SMER a vzbudiť dojem nových čistých, žiarivých politikov, čo o ničom nevedeli a s ničím nič nemali. Hlas roznášal výrus a robil kampaň pri zberaní podpidov a SMER zase burcoval do protestov a zhromažďoval davy naivných ľudí a čísla nakazených a mŕtvych stúpali. Samozrejem nezabudli obviniť Matoviča ako vinného a zodpovedného. K tejto skupinke treba spomenúť ich hlasné trúby ako Bláha, Šoun, Jurínová... Úloha splnená....

Žitná, Rezník, Balogová so SME a Tkačenko idú do dnes ako píla, za dobrý honorár sa snažia pokračovať v čiernej kampani, za ktorú bolo dobre zaplatené.

Tábor číslo 2: Esset a ich Denník N a Aktuality sk, Prezidenka, PS a SaS liberálni fašisti, Herci


Neúspech vo voľbách a vystrelený kýbel na hlave u tejto skupiny čo si trhá vlasy od zlosti do dnes je počuť každý deň až do dnes. PS a SaS spolu s prezidentkou nezaháľali a rozbehli vlastnú "Čiernu marketingovú kampaň", ich média, ktoré vlastnia a cez ktoré sa snažia manipulovať verejnú mienku a masírovať naivných ľudí mali iba jedniný titulok každý boží deň. Matovič. Matovič, Matovič, Matovič. Špina, zosmiešňovanie, prekladanie viny za chyby a nedostatky SaS či Za ľudí na Matoviča. Každý deň Matovič. Stávka a objednávka je zrejmá hneď na prvý pohľad. Matovič musí vyzerať ako amatér, ako škodná, ako problém ako neschopný človek, ako konfliktný typ. Nikoho nezaujímalo v zaplatených médiách, že štúdiu a výsledky dali za pravdu Matovičovi, obrátili všetko proti nemu. Keď táto skupinka nevedela ako ďalej vytiahla dodatočnú objednávku u hercov. Raz si už u nich objednali reklamný spot pre Valla a Vallo bol zvolený na primátora mesta. Stálo to vtedy okolo 500 000 EUR vážení. Tí sa podpísali pod odstúpenie Matovič už druhé podotýkam, no nikto však neuviedol dôvod ani nevie prečo. No ja viem. Za dobrý honorár čokoľvek. Takí sú naši herci... Česť výnimkám ale tých nie je veľa... Tódová, Bárdy a iný denno denne hľadali a vytvárali články na diskreditáciu Matoviča. Inak nebolo by zlé preveriť majetkové pomery dotyčných. U Tódovej to vraj nesedí už teraz...Tábor číslo 3: ĽSNS fašisti, Republika fašisti

Táto skupina je azda najvypatlanejšia a najprimitívnejšia zo všetkých. Má financovanie z Ruska a používa všetky prostriedky Ruskej propagandy. Za pomoci ruských agentov zaplatili rôzne skupiny chorých ľudí, ktorý po uliciach nepríčetne vykrikujú bludy rozoštvávajú spoločnosť. Boli založené rôzne portály typu Slobodný vysielač, Kultúrblog, Hlavné správy, Infovojna, Naskoč s nami, Občiansky tribunál a podobne.... Rupubliku sa snažia zlegalizovať, stranu plnú fašistov, extrémistov a primitívou odsúdených za rôzne násilné trestné činy.

Tábor číslo 4: Prieskumné agentúry AKO, FOCUS, VOX politico

Tieto, ako ich často opisujú renomované agentúry vám za dobrý honorár pridajú percentá presne tam kde potrebujete. Prieskumy sa tu začali robiť každý týždeň, aby vymývali mozog obyvateľom Slovenska a vzbudili dojem, že podpora strán je iná než v skutočnosti. Upozorňujem, že skutočný výsledok bude vidieť vo voľbách a tam sa ukáže či národ zhlúpol, či sa nechal oklamať alebo či prekukol túto hru a špinavú zaplatenú kampaň....


Tábor číslo 5:

Politilógovia, Lenč, Baránek, Sociológička Porubänová Toto sú úderky v akejkoľvek TV, kde vám vylejú rozum na všetko a zhejtujú a ošpinia kohokoľvek za koho zobrali honorár, sú podobní ako herci. Správajú sa ako vševedi, proste "vedia" všetko ako má byť len s ničím nikdy ešte neprišli. Volám ich šarlatáni.

 

Takže si to zhrnieme. Pre zmenu to dáme na ich štýl. Bude to za všetko môže Matovič. Matovič zabezpečil výpadok financií po Pelle lockdawne, lebo sme boli platobne neschopný ako krajina, štátny rozpočet vyčistený do nuly.

Matovič zastavil dotácie Penty a Dôvery a iným Oligarchom.

Matovič znížil šírenie nákazy podľa zahraničnej štúdie o 69% a tým pádom zabezpečil menej mŕtvych, kde Smerohlas a SaS zabezpečovala pravý opak...

Matovič riešil zvyšovanie platov v školstve, vyplácanie dôchodkov predčasne, zvyšovanie platov v zdravotníctve, zvyšovanie platov v štátnej správe, aby napravil dlhoročné krivdy na týchto zamestnancoch.

Matovič zlepšil výber daní, čo znamená, že na vrátkach sa nekradne a stále sa vylepšuje výber.


Matovič zvýšil výrazne prídavky na deti a pomohol rodinám.

Matovič rozviazal ruky polícii a odsúdených či priznávajúcich je stále viac a viac.

Matovič rieši to čo mal riešiť Minister hospodárstva, Školstva, Spravodlivosti. Môžme s istotou povedať, že sú nepotrebný ako aj celá SaS.

Matovič prevzal štát vo veľmi zlom stave, každý sektor rozkradnutý a zdegenerovaný. 12 rokov nám tu čušali Jednota dôchodcov, ktorá sa nikdy verejne nebila za dôchodcov až teraz, 12 rokov lekári boli spokojný a nevyhrážali sa SMERU, sekali dobrotu, 12 rokov učitelia boli v pohode, neštrajkovali, 12 rokov samosprávy rozkrádali, ale dnes sú pohoršený lebo sa idú podporovať rodiny. Herci sú nespokojní, no za Fica boli ok. Všetci držali hubu! Odrazu dostali krídla. Stali sa z nich politickí komedianti. Zaujímavé, že ich nešlo potrhať sa a že nevyjadrovali svoju nespokojnosť a nevyhrážali sa vtedy, zaujímavé, však!

Paradoxom je to, že obviňujú toho čo napráva krivdy SMERU, vyhrážajú sa tomu čo napráva zanedbané a rozkradnuté SMEROM. Rodí sa to ťažko, no bodaj by nie ak máte SME RODINU veksláka z jednej strany, Kočnerové raňajkové Zhúlené monštrum so synom čo ponúka jesť psie exkrementy a čo nosí tričká JBM na Alianciu za RDN. S 50 poslancami sa rázna zmena robiť nedá ani sa takými podvodníkmi po boku. Je to politická vojna a boj. Dimenzie sú obrovské a Oligarchovia slintajú za Eurami každý deň...

 

Na dnes asi toľko. Je smutné kam sa krajina dostala, kam to ľudia dovolili zájsť. Oľano je neostrieľaná strana z neohrabanými ľuďmi ale učia sa a konajú, ak prejde týmto krstom a dostane šancu i naďalej, môžeme sa naozaj pohnúť ako krajina ďalej... Dobrá nová strana zatiaľ na obzore nie je aj keď sa chystá ale bez financií ako majú zlodeji je to ťažké. Dúfame, že sa to stihne, aby bolo konečne z čoho vyberať. Zatiaľ nevidím nič lepšie ako Oľano. Či sa vám to páči alebo nie.... Samozrejme ak si ľudia neuvedomia ako sú klamaní a manipulovaní, vrátime sa späť do úpadku, ba dokonca nám hrozí pád do Ruských rúk.... My šikovní sa vieme vymotať ale vy čo nemáte také možnosti tu zostanete a budete proruským otrokom do konca života a žobrať o omrvinky....


#slovensko

bottom of page