top of page
  • Writer's pictureBe3ee

Digitálny lotor


JE TO POTVRDENÉ - STRANA HLAS SMER 2 PETRA PELLEGRINIHO JE STRANOU ZLODEJOV !!!


Za prvú verziu informačného systému pre podnikateľov, ktorá slúžila na evidenciu platieb zaplatil zo štátnych peňazí Peter Pellegrini 15 miliónov eur. !!!!


Hmotnej zodpovednosti za takto rozkradnuté verejné financie sa báť nemusí, lebo jeho vláda nikdy na jej zavedenie ani nepomyslela, dokonca ju opakovane viac ako desaťkrát v parlamente odmietla.


Tento „ DIGITÁLNY LOTOR“, čo je v strane HLAS Smer 2 nové označenie pre zlodejov, mal práve za tento svoj počin zinkasovať povestných 150 000 eur, už nie v alobale, ako to robil Fico a jeho kumpáni, ale v krabici od šampanského !!!


Len pre porovnanie – nová aplikácia rovnocenného informačného systému na evidenciu tržieb stála štát pod vedením Igora Matoviča len 28 tisíc eur – 545-krát lacnejšie.!!!


Tak to vyzerá, keď sa v štáte nekradne, keď sa funguje bez úplatkov a klientelizmu. Bez povinných prídelov pre oligarchov napojených na Hlas a strany, ktoré s ním ešte neodmietli spoluprácu.

A presne vďaka takto ušetreným peniazom štátu, čo už za dva roky bola 1 miliarda eur, môžeme financovať z veľkej časti podporu rodín s deťmi.Milan Vetrák


#slovensko

bottom of page