top of page
  • Writer's pictureBe3ee

Fúzia a ideme do finále


Fico a Pellegrini rozhrali veľkú hru. Najprv rozdelili SMER SD, kde vznikol HLAS SD. Fico predpokladal, že to nemusí rozchodiť a preto musel niečo vymyslieť, aby voliči nezutekali inam.

HLAS SD má predstavovať jeho záchranné koleso, ktoré ho ochráni pred basou, keďže má na rováši neúrekom. Spoločne so Žilinkom sa zatiaľ cíti dobre, ale Chata naznačila, že má obavy a kde povedal, že je potrebné robiť obštrukcie a ťahať čas, aby nedošlo k schváleniu zmeny kompetencií v používaní §363, na ktoré sa bude v najbližšom období tlačiť. Brzdiť to bude SME RODINA a Kolíková sa určíte pričiní.


Druhý ťah na šachovnici Tento ťah Fico rozohrá cez opätovné spojenie strán SMER SD a HLAS SD. Prečo sa tak môže a s najväčšou prevdepodobnosťou aj stane? No lebo skutočné percentá sú pre oboch nízke, preto taká panika a bliakanie na tlačovkách. Tie percentá Ficovi nezaručujú opätovné ovládnutie systému, ktorý sám vytvoril a ktorý ho bude kryť a bude kryť aj jeho kumpánov, či oligarchov. Spojiť to len tak nemôže lebo dvaja predsedovia byť v jednej strane a vystupovanie ako jeden líder sa nedá. Preto najpravdepodobnejší scénár bude Koalícia SMER SD a HLAS SD, kde sa budú snažiť vytlačiť čo najviac percent a budú ísť na vabank, aby zvíťaziť vo voľbách a dokúpiť kohokoľvek. Nie je vylúčené, že aj Dankova SNS neskončí v tejto koalícii. Prvé náznaky sme mali pred pár dňami a čítať medzi riadkami sa dá ľahko.


Takže pripravte sa na Veľkú koalíciu SMER SD, HLAS SD a možno SNS.


Dajú do toho všetko Budú týždeň čo týždeň stupňovať tlak, bliakať na tlačovkách a vymývať mozog. Budú robiť obštrukcie a ťahať čas. Referendá a podobné hlúposti sú iba odpútavanie pozornosti a zamestnávanie mysle ich voličou. Každým dňom až do konca roku bude veľmi horúco. Potom posledný rok pred voľbami to bude iba o guľášoch a podplácaní voliča falošnými rečičkami, sľubmi a vlajočkami. Nič iné nemajú, sú vyprahnutí a zívajú prázdnotou. Ženie ich dopredu iba strach pred basou a pud sebazáchovy...


Takže buď Fico skončí do 2 rokov vo väzbe a začne sa súdny process alebo sa preplazí cez voľby a pokúsi sa zmocniť a ukradnúť štát opätovne. Média mu pritom pomáhajú verne a záleží iba na nás občanoch či mu na to skočia alebo budú mať dosť zdravého rozumu, aby si vedeli zrátať že SMER + HLAS =


a že darovať štát Ficovi a Pellegrínimu opäť bude pre Slovensko fatálnou chybou... #politika

bottom of page