top of page

Ficov kandidát na prezidenta republiky – 26 miliónov eur pre Ivana Štefunka.


Správcu miliónov pre súdruhov od Fica.

Citacia Maroš Šefčovič: „Podarilo sa vytvoriť Slovenský investičný holding, bude tam 26 miliónov eur z fondu JEREMIE, Ivan Štefunko to bude riadiť.“

Neoveriteľné Je pravdou, že Slovenský investičný holding bol vytvorený. Potvrdzuje to dokument vlády SR z 18. decembra 2013. Tento dokument však nehovorí o presných sumách, ktoré pôjdu do Slovenského investičného holdingu a ani o tom kto bude riaditeľom. Dokument hovorí len o implementácii programu JEREMIE v rokoch 2007-2013, ktorý bol financovaný vo výške 100 mil eur. Iné informácie sme sa nedozvedeli ani prostredníctvom obchodného registra. Výrok preto hodnotíme ako neoveriteľný.


"Slovenský investičný holding vychádza z plnenia úlohy B.22 a B.35 uznesenia vlády SR č. 227 z 15. mája 2013 k materiálu „Opatrenia v hospodárskej politike na podporu hospodárskeho rastu“.

Bude to účelovo založená spoločnosť, ktorá bude zriaďovať alebo investovať do jednotlivých fondov (vrátane ďalších osobitných fondov) alebo podfondov kombinujúcich prostriedky z EŠIF a súkromný kapitál.


SIH bude disponovať prostriedkami zo štyroch možných zdrojov:

· prostriedky vložené do základného imania; · prostriedky EŠIF prostredníctvom alokácií z príslušných operačných programov; · prostriedky spolufinancovania zo štátneho rozpočtu[10]; · prostriedky súkromných investorov."


Práve tieto fondy spojili p. Štefunka, Smer-SD a ľudí ako Truban.

No, nepodnikaj na komunistický spôsob. No nezalož stranu ochotnú Kolaborovať s Ficovým Smerom. http://www.demagog.sk/diskusie


#slovensko

bottom of page