top of page

Komunizmus, ideál štencov

Updated: Aug 5, 2022

bez ďalšieho komentára, pán Dobrovoda napísal a povedal asi všetkoLubo Dobrovoda


VÔŇA SOCIALISTICKÝCH DIAĽAV

Gum boli obchodné domy obrie ako všetko v Rusku a preto aj to hovno čo v nich mali bolo obrie!! A aby toho nebolo málo v exkrementoch sme mohli postáť aj v Bulharsku na príšerných tureckých hajzloch, kde ma raz spláchol cigoš hadicou . Odvtedy o sebe môžem legálne povedať, že viem ako to je, keď je človeku na ho.no .

A téma radostného komunistického cestovania môže pokračovať. A to rovno do dvadsať hodinovej šóry pred Rumunskou či Bulharskou hranicou,kde sa v pekelných horúčavách muži a ženy chodili šmýkať do kukurice bo nebolo,kde hlavu zložiť nie to h...no.

A tak sa trpelo bez vody a kúska tieňa čistiac si hnedé topánky kukuričnými šulcami. V autobuse bolo 50 stupňov a smrad bol polomŕtvym Husákovým turistom úplne u pr... . A potom Ste boli konečne v Rumunsku a na druhý deň prikvačila Mamájka.

Pozor to nebola krásna dievčina,ale hnusné hnačkové ochorenie s šialenými bolesťami brucha končiace až na konci turnusu,keď sa zeleno biely Čechoslovák plazil naspák do autobusu prisahajúc. Nikdy viac!!

Vďaka súdruhovia za tie krásne zážitky. Keď si predstavím, že hovadá zo západu sa v tom čase lietali nudiť na Havaj, Kanáre či do Karibiku, tak mi ich je úprimne ľúto. Napríklad aj preto,že nikdy nezažili bulharského zubára v krvavej gumenej zástere poháňajúceho nohou hrdzavú vŕtačku lebo elektrické tam v sedemdesiatych rokoch ešte nemali.

Zlaté časy už, aby boli späť. Nech žijú komunisti Rusko náš vzor stačí sa tam odobrať a všeto si zvopáknete.

Kdo nevěří ať tam běží...


https://www.facebook.com/lubo.dobrovoda.5/posts/pfbid036d6FXeZaRZ1QCrjHyF6WtwqEyAT8AfQcpQH27fy4knz9a4XdNN92jVisY7vgvodbl


#slovensko

bottom of page