top of page
  • Writer's pictureBe3ee

Málo cynizmu na toto mesto 4.0Práve som strávil trocha času na FB stránke s názvom "Málo cynizmu na toto mesto 4.0"

No keďže som podozrieval príslušnosť tohto človeka, tak som nahodil návnadu. A čuduj sa svete Kapor zabral priam bleskovo!


Reagoval som na najnovší post a to ako sa vysmieva z nejakej Lei Laukovej.(Napriek tomu, že podporovateľ Neofašistov nie som) Na čo som mu poslal fotku Biháriovej a dodal "Aj Progresívny extrémisti majú svoju Leu Laukovú"


Samozrejme progresívne sršne ma okamžite napadli, že som Troll z Republiky, Začal dokonca s tou štandardnou progresívnou tlačenkovou komunikáciou, kde vás nakoniec obvinia. No tam som ho hneď zrušil. Keď videl, že sa "múr" nedá prebúrať, okamžite ma blokol.Málo cynizmu na toto mesto 4.0 postuje niektoré správne postoje a komentáre či informácie. Sú to ale informácie o bielorusku, EU, Amerike a Ukrajine či Rusku, kde sa píše pravda. Druhá tvár však tohto človiečika je, že je to Pregresívec ako sekera. Na titulke sa bozkávajú ženy v Bielorusku pred vojakmi. A celá ta strana pretláča LGBT ideológiu azda všade. Nanucujú ju každému či to chce alebo nie.


Nie som rasista ani diskriminátor, pretože poznám aj Rómov aj ľudí čo nie sú hetero. Ale nepovažujem Biháriovú za inteligentnú osobu a nepovažujem vnucovanie LGBT za správne.


Vysvetlím.

Príroda nám dáva niekedy ťažké dary, niekedy poteší, ale je to rôzne. Niekto sa narodí s postihnutím, niekto úplne zdravý, niekto s chorobou, niekto pekný a niekto menej. Čo ale robí rozdiel a čo spája a ľudí rozdeľuje je ich vnútorná hodnota, ich dobro alebo zlo, ich zdravý charakter alebo choré skazené myslenie.


Príroda a jej väčšinový zákon rozmnožovania hovoria jasne. Žena a Muž = Dieťa, Samica a Samec = potomok. Prečo väčšinový? No máme aj Hermafrodity, ktoré sa dokážu samooplodniť:


Skupiny živočíchov, u ktorých je rozšírený hermafroditizmus:

mäkkýše (okrem hlavonožcov a lastúrnikov) ploskavce obrúčkavce plášťovce niektoré ryby


No medzi ľuďmi taký neexistuje. Preto považujem Homosexuála za človeka, ktorý sa narodil s poruchou, a s ktorou sa musí naučiť žiť. Ak sa dokážeš naučiť žiť, spoločnosť ťa nebude za to kritizovať alebo ukazovať prstom. Problém nastane ak začnú obťažovať sexuálne rovnaké biologické pohlavie, no niekoho kto je však Hetero a jemu to samozrejme môže vadiť. Upozorní raz, dva x, no prípady sú, kedy ti začnú dávať otázky typu a si si istý, že si na ženy? Proste začína to prerastať do obťažovania. No a vzniká konflikt, vzniká problém.


No a takto si LGBT komunita vytvorila vlastnú stranu PS kde začínajú nanucovať tieto ideológie do spoločnosti, ktorá to proste odmieta a nestotožňuje sa s tým. Idú až za medze normálneho zmýšľania, sú agresívny a sú ako pijavice. Neakceptujú žiadny iný názor či námietku. Okamžite vás proste bloknú alebo obvinia alebo osočujú. To že oni osočujú a obťažujú iných je pre nich v poriadku...


Toto je pre mňa choré, strašne choré a kazí to spoločnosť a ľudí...

Možno máte iný názor, no môj je takýto. Nech ste ktokoľvek, ja súdim či ste dobrý alebo zlý.....


#slovensko

bottom of page