top of page

Matovič zhodnotil na sociálnej sieti situáciu dnešných dní a mediálnej (ne)závislej žurnalistiky....

Igor Matovič


UŽITOČNÍ IDIOTI

Šéfredaktor Denníka N(enávisť) Kostolný sa včera nechal počuť, že jediná cesta k tomu, aby nevládol Fico, je výhra PS. A zopakoval to v rozhovore x-krát ako verklík.


Nuž, som mu za tie slová v podstate vďačný. Krajší dôkaz toho, že enku od začiatku vôbec nešlo o Slovensko, asi ani nie je. Kostolný totiž veľmi dobre vie, že nie výhra PS, ale len väčšinový spoločný výsledok demokratických strán, môže Fica poraziť.


Napriek tomu vedome šíri blud. Kostolný veľmi dobre vie, že ak PS vysaje hlasy iných demokratických strán a tie preto 5% nepokoria, bude to pyrhovo víťazstvo PS … ktoré môže priniesť až ústavnú väčšinu Mafie s fašistami.


Prečo to robí? Prečo vedome klame ľudí? Neviem a nerozumiem tomu. Len tuším. Od volieb sa so svojou bandou žoldnierov správali ako posadnutí. Čokoľvek sme spravili, na všetkom hľadali a zveličovali smietku. Čokoľvek dobré sme spravili, o tom zásadne mlčali. Správali sa k OĽANO, vláde a ku mne ako k najväčším nepriateľom štátu - presne tak isto, ako to v tom istom čase robil tri roky Fico - a tým jeho lynč, manipulácie a lži legitimizovali ako z veľkej knihy - až Mafii opäť dali krídla. Až oživili vo voľbách pokoreného Démona. V čase najväčších kríz, ktorým sme ako vláda čelili. V čase, keď sme potrebovali aspoň trošku podržať, šľahali zákerne s bičom od chrbta. Huckali s Ficom ľudí proti nám.


Robili to vytrvalo a zákerne. Vraj preto, lebo mi nevedeli odpustiť prehru ich roky pred voľbami ospevovaného PS/SPOLU. Akoby som za to mohol. Nenechali nič na náhodu a do lynču zaradili Bárdyho z Aktualít, Balogovú zo SME, a ďalšie predajné kúsky. Tri roky “rezali a rúbali do krve” … až výsledok sa dostavil.


Dnes má Démon krídla a Kostolný v tom istom rozhovore zrazu blúzni, že aj za cenu zastavenia vyšetrovania korupcie a zločinov Mafie, ktorá tu 12 rokov vládla, by PS malo ísť do vlády s Mafiou z Hlasu. Nechutné. Odporné. Zvrátené.


To môže z úst vypustiť len človek bez morálky. Oportunista, ktorému vlastný prospech je viac ako morálka a spravodlivosť. Užitočný idiot. Mafie, ktorá zabila Jána a Martinu, za ktorých sa tak rád skrýva.


Roky pomáhali Mafii v spochybňovaní vlády. Neprekážali im preťažké krízy. Išli si svoje, ako zmyslov zbavení. Krvou zaliate oči im neumožňovali vidieť pravde do očí.


Ale prepočítali sa. Mysleli si, že mediálnym nadbiehaním SaS, mediálnym zbožňovaním PS a mediálnou milosrdnou legitimizáciou Pellegriniho, postupne ustelú ich vysnenej vláde na ružiach … lenže ľudia to vidia inak - Pelle bude rád, ak vôbec bude v parlamente, SaS zrejme ani (zaslúžene) nebude … a tak čísla žoldnierom už nevychádzajú.


… a krvavé oči im ani v deň po voľbách neumožnia vidieť pomocníkov Démona v zrkadle.


#slovensko

bottom of page