top of page
 • Writer's pictureBe3ee

MEDIÁLNA MAFIA A VÍRUS SLOVENSKÝCH PĽÚC...

Updated: Jan 7, 2022


POZOR ČO ČÍTATE. RADŠEJ SI SADNITE, ABY STE NEPADLI NA ZADOK!!! Dlho očakávaná analýza Mediálnych kanálov je niečo o čom nikto nepíše a nerozpráva. Je to ako tabu Oligarchov, ktorí ovplyvňujú verejnú mienku a snažia sa tak manipulovať s voličmi. Aj keď som časovo dosť vaťažený, rozhodol som sa poukázať a prebehnúť cez Vlastnícke detaily rôznych mediálnych alebo pseudomediálnych kanálov a zhodnotiť stav. Množstvo z nich slúži iba na šírenie dezinformácií, klamstva a očierňovanie tých, ktorí stoja oligarchom v ceste ku korytu, v ceste ku štátnym spoločných zdrojom.

Na Slovensku máme TV Média:


 1. RTVS - RTVS by mali byť štátne nezávislé médiá, ktoré si platí občan, ich rozpočet je ročne okolo 100 000 000 EUR nie malá suma. Pravda je však iná. Všetko čo sa pustí do éteru, kontroluje Riaditeľ RTVS, momentálne Rezník, ktorý bol dosadený do tejto funkcie za vlády SMERU a SNS a môžme smelo povedať, že je to hneď vidiet. Toto individum povyhadzovalo nezávislých moderátorov a čestných pracovitých ľudí, ktorí sa snažili objektívne poukazovať a prezentovať pravdu pre našich občanov. - Relácie sa zmenili na jednostrannú protivládnu čiernu kampaň a do relácií sú pozývaní najväčší pro Smerácky hejtéri a klamári čo okrádali 12 rokov Slovensko a ich občanov. - Odvolanie Rezníka bola otázka hneď od začiatku nového volebného obdobia no všetko zastavil Boris Kollár, ktorý je takou tichou poistkou SMERU a ručnou brzdov pri schvaľovaní takých zákonov, ktoré by umôžnili potrestať SMERácke rozkrádanie. - Z toho vyplýva, že sledovanie politicky zameraných relácií nikdy nebude na tomto kanále nezávislé a preto radšej jedným uchom dnu a druhým von, alebo nesledovať vôbec.

 2. TA3 - Vlastníkom TA3 nie je nejaký nezávislý podnikateľ ale Oligarcha Kmotrík, ktorý má mafiánsku povesť z minulosti. Ten často získaval obrovské finančné štátne zdroje od SMERU a priživoval sa tak na spoločných odvedených daniach. Spomeniem len najdrahší a fiktívne predražený štadión, ktorý zaplatili občania SR. - aj tu sme hneď po voľbách zachytili okamžitú jednostrannú očierňovaciu kampaň, denno denne sa TA3 snaží vymývať obyvateľom mozog a utvrdiť ich v klamstvách, ktoré šíria Smeráci. Boli vytvorené špeciálne relácie a pozývajú sa tam stále rovnaký ľudia, ktorý sú ochotní špiniť, klamať, hejtovať a vzbudiť dojem že Oľano je to najhoršie na celom svete, a že oni sú tým jediným subjektom čo by mal riadiť Slovensko. No už sme to zažili, rozkrádanie a vraždy... Ďakujem neprosím. - Z toho opäť vyplýva, že občan musí vedieť selektovať a hlavne v politicky orientovaných témach musí byť obzvlášť opatrný a ostražitý. Netreba sledovať vôbec politicky zamerané relácie ako napríklad Tak takto! (Anka Žitná - za peniaze urobí čokoľvek), V politike, Téma dňa. Nepolitický obsah je v poriadku lebo tam sa nerieši manipulácia s divákmi. Ale v tom práve spočíva ten klam, že sa mieša pravdivá informácia s nepravdivou a takto sa klame občan, ktorý často nič netúší, je len málo ľudí, ktorí vedia aká bije...

 3. MARKÍZA - Novým majiteľom sa stal Kellner, ktorý však zahynul pri páde vrtulníka. Kellner bol známy Babišov biely kôň a Babiš je dobrý Ficov a Smerácky podporovateľ. Podotýkam, že každý 3 Slovenský chlieb vlastní Babiš... - Rovnako aj tu vidíme moderátorov a relácie stvorené na očierňovanie oponentov Smeráckeho klanu. Pracujú ako naprogramovaná Čierna marketingová agentúra. Relácie ako Na telo s Kovačičom sú jedan hejtáreň a čierna kampaň. Kovačič pripravý reláciu vždy tak, aby ten čo si to objednal bol spokojný. Ak sa vám zdalo, že v minulosti Kovačič robil neutrálne a pravdivé reportáže, tak áno robil , ale vtedy ich Smer neplatil lebo bol pri koryte a kradol bez boha kde sa dalo. Teraz Smer vie, že hrozí basa a že sa musia dostať k moci akýmkoľvek podvodom. Platia všade kde sa dá a snažia sa vymyť slovákom mozog. - Aj tu vyplýva, že sledovanie Politicky zameraných relácií nemá zmysel a je vždy lepšie si overiť fakty a výsledky vlády než počúvať lož.

 4. JOJ - Vlastníkom JOJ je J&T. Asi nikomu netreba hovoriť kto to je a čo na Slovensku narobili a stále robia. Spomeniem Mýtny tender kde ešte stále okrádajú ročne Slovensko o 80 000 000 EUR a za čo môžeme ďakovať Smeru, Pellegrínimu a Vážnemu. - Na JoJke je to hlavne relácia Na hrane. Tam sa pozývajú stále obohraté platne a opozičné zkrachované idividuá alebo tí čo radi ošpinia akéhokoľvek víťaza volieb.

 

Ďalším čiernym bodom na Slovenskej mape sú Prieskumné agentúri. Tie na požiadanie a za mastnú odmenu dokážu dlhodobo rysovať čo len chcete. A tak denno denne je občan kŕmený nezmyslami čo ani matematicky nesedia. Účel je jasný, presvedčiť čo najviac ľudí, o kvázi veľkej podpore, ktorá neexistuje, ale ktorá sa takto dá vytvoriť.


 1. POLIS - Vlastník Ján Beránek. Toto individum bude rozprávať čokoľvek pre toho kto zaplatí a agentúra narysuje akékoľvek čísla v prieskumoch pre toho kto dá viac. Fico sa dokonca preriekol, že 10000 EUR za percento do plusu v Prieskume. - V tomto článku si môžte prečítať niečo o manipulácii prieskumov od Ľubomíra Galka https://blogy.hnonline.sk/lubomir-galko/co-ma-spolocne-mvk-a-polis-cisla-vycucane-z-prsta-3

 2. AKO -Vlastnikom alebo Konatelia: Mgr. Václav Hřích, a Mgr. Kamila Hříchová, Aj oni nie sú výnimkou a za prachy vám diplomaticky obkecajú a narysujú to čo si objednáte.

 3. VOX POLITICO - Vlastník nie je známy, no vyzeralo to že to bude niečo nezávislé. Časom však vidíme že aj tu si HLAS, bývalí SMER kupuje preferencie.

 


Na záver tu máme všelijaké denníky či týždenníky, ktoré píšu nadytkované hejty a klamstvá.

Tieto sú často využívané aj na Moskovskú propagandu a šírenie bludov Uhro-Fínskej rasy z východu. Áno dobre počujete. Prečo ich nenazývam Ruskom? Lebo slovo Rus ukradli ako aj mnoho iných vecí od Ukrajiny, ktorá bola dávno trhovým centrom východú a rozvinutým krajom, kým Moskva bola vtedy opisovaná ako Bahnitá rieka. Ale poďm k veci. Všetky tieto Tlačové kanály sú pod kontrolou a vlastníctvom PENTY alebo BABIŠA Čiže opäť vedie všetko k SMERU. Výnimka je Denník N, ktorý je však bašta Progresívcov a Essetu.


Celoštátne denníky

 • Denník SME – mienkotvorný – www.sme.sk (prílohy SME Ženy, TV Oko)

 • Pravda – mienkotvorný – www.pravda.sk (prílohy Magazín Pravdy, Varecha (recepty))

 • Deník N – mienkotvorný – www.denikn.sk

 • Nový čas – bulvárny denník (vychádza aj v nedeľu) – www.cas.sk (prílohy TV program)

 • Plus jeden deň – bulvárny denník – www.pluska.sk (prílohy TV, Recepty)

 • Šport – športové noviny – sport.aktuality.sk/dennik-sport/

 • Hospodárske noviny – ekonomicko-politický denník (prílohy HN magazín, Prečo nie)

 • Új Szó – noviny pre občanov maďarskej národnosti na Slovensku v maďarskom jazyku – www.ujszo.com

Regionálne a lokálne noviny a časopisy

 • Korzár – regionálne denníky v dvoch vydaniach pre košický a prešovský kraja – korzar.sme.sk

 • Prešovský Večerník – denné spravodajstvo z Prešova – www.povecernik.sk/

 • Podtatranské noviny – týždenník z podtatranského regiónu – www.podtatranske-noviny.sk

 • Bratislavské noviny – dvojtýždenník zameraný na dianie v Bratislave – www.bratislavskenoviny.sk

 • Metropola – kultúrno-spoločenský mesačník Bratislavy – metropola.zenskyweb.sk

 • Kysucký večerník – týždenník sledujúci aktuálne dianie na Kysuciach – www.kysuckyvecernik.sk

 • Záhorák – týždenník sledujúci dianie v okresoch Skalica, Senica, Myjava a Malacky – www.zahorak.sk

 • Sninské noviny – týždenník s informáciami zo sninského regiónu – www.snina.sk/zivot-v-meste/sninske-noviny/

 • Žilinský večerník – týždenník Žilinského kraja – www.zilinskyvecernik.sk

 • MY noviny Banskobystrické, Trnavské, Trenčianske, Nitrianske, Žilinské, Prešovské, Novohradské, Topoľčianske, Turčianske, Oravské, Kysucké, Liptovské, Spiša, Humenské, Zemplínske atď. – regiónálne týždenníky – www.mynoviny.sk

Špecializované noviny

 • Roľnícke noviny – týždenník zameraný na poľnohospodárstvo – www.rno.sk

 • Katolícke noviny – kresťanský týždenník – www.katnoviny.sk/

 • Zdravotnícke noviny – týždenník zameraný na zdravotnícku politiku a ekonomiku – mediweb.hnonline.sk

Týždenníky pre širokú verejnosť

 • Plus 7 dní – spoločenský týždenník zameraný na aktuálne udalosti a témy – www.pluska.sk/plus-7-dni

 • Život – rodinný týždenník s rozhovormi, reportážami a informáciami z domova i zo zahraničia – zivot.cas.sk

 • Týždeň – spoločensko-politický týždenník – www.tyzden.sk

 • Noviny do pohody – týždenník o živote osobností zo šoubiznisu – www.bauermedia.sk/casopisy/noviny-do-pohody/

 • Vasárnap – týždenník pre občanov maďarskej národnosti na Slovensku v maďarskom jazyku – vasarnap.ujszo.com

 • Slovenské národné noviny – spravodajský týždenník vydávaný Maticou slovenskou – www.snn.sk

Progresívne média, ktoré ošpinia všetko okolo seba:

 • Startit Up - Tieto média šíria svoju PS propagandu, sú nešťastní zo zlyhania vo voľbách a teraz kopú s Biháriovou všade naokolo za pomoci Čaputovej v paláci. Vidíme kampaň PS v priamom prenose, ktorá sa chce dostať k moci aj so Štefúnkom. Na Startiiup nájdete ďalšie portály , ktoré slúžia progresívcom na ich propagandu. Všimnite si imhd. Tá aplikácia bola v minulosti veľmi dobrá a prehliadna. Po nastúpení Valla vám garantujem, že bola vytvorená zakázka na nové Imhd a nebolo to vôbec potrebné. Určite by stálo za to pozrieť sa na finančnú stránku zakázky a kto ju získal... • Denník N - Táto partička lynčovala a lynčuje Oľano už dva roky a sústredila sa na to až do vtedy do kedy nezistili, že im preferencie nerastú a že tak iba pomohli SMEROHLASU k posilneniu sa a získaniu času pre oklamanie občanov.A tu je zoznam ktorý je viac než toxický a mali by ste ho vyškrtnúť z vášho zoznamu sledovanosti. TOPKY. SK

- vlastník Stromček zo SMERU, ktorý nás okradol o 10 ky miliónov na kompe. Nájdete tu denno denné heMESjtovacie a očierňovacie titulky, ktoré namajú s pravdou nič spoločné a ktoré majú za úlohu denno denne zosmiešňovať a špiniť akéhokoľvek oponenta.

NETKY.SK

- vlastníctvo je maskované cez Petsoftmedia s.r.o. kde je riaditeľkov nejaká Elena Šalková Nemetzová (možný biely kôň). Podľa obsahu je však jasné, že kopú za SMER a vystupujú v politickom angažovaní sa ako Hejtovacia a očierňovacia agentúra.

Na facebooku natrafíte aj na odpad, totálny humus a špinu. Dole je zoznam, ktorému sa normálny človek vyhne na kilometer no veľa ľudí sa nechá ovplyvniť číta to naďalej.

nocomment.sk

slúži na špinenie a propagandu v prospech SMERU

Ereport

slúži na špinenie a propagandu v prospech SMERU

Kulturblog

slúži fašistom na šírenie bludov a propagandy,


Rádio naše Slovensko

slúži fašistom na šírenie bludov a propagandy, používajú slová sloboda alebo spravodlivosť, liečia vodkou a bromexinom no čistý blud a debilizmus...


Slobodný vysielač

Ruská propaganda Smerácko fašistické bludy, dole uvidíte aj linky na rôzne konšpiračné weby či portály. Medzi nimi aj Zem a Vek


Extra plus

Smerácko fašistcké bludy a klamstvá


Naskoč s nami

Smerácko fašistcké bludy a klamstvá


Cesta za zdravím

falošné informácie a zostrihaná propaganda


Hlavné správy

fašistický portál, tu sa dozviete bludy, klamstvá, hejty, a ruskú propagandu.


Webnoviny

Smerácko fašistcké bludy a klamstvá


Parlamentné listy

Smerácko fašistcké bludy a klamstvá


Dav Dva

Harabínová maštaľ, čiže opäť Smerácka propaganda


Bog investigatívnej Žurnalistiky

názov ako hrom ale obsah čistá anti USA propaganda a fašistické symboly
No a na záver vám poskytnem zoznam ľudí čo sú za peniaze predať a šíriť bludy po Slovenských médiách.


1. Anka Žitná | TA3 2. Zuzana Kovačič Hanzelová | SME 3. Michal Kovačič | Markíza

4. Jana Krescanko Dibáková | JOJ

5. Peter Bárdy | Denník N = proti SMERU ale Za Progresívnu sektu

6. Monika Tódová | Denník N = proti SMERU ale Za Progresívnu sektu

7. Beata Balogová | SME

8. Ján Baránek |Polis

9. Jozef Lenč | Politológ

10. Silvia Porubänová | Sociolágička čo komentuje politiku 11. Marek Makara | RTVS 12. Marek Šoun | Smerácky biely kôň a posluhovač

13. Občiansky tribunál | skupina proruských psychopatov

14. Livia Pavlíková | slúžka fašistov 15. Dano Kollár | sluha fašistov

16. Nikita Slovák | sluha Progresívcov 17. Dorota Nvotová | slúžka Progresívcov 19. Arpád Šoltéz | Denník N sluha Progresívcov
 

Dúfam, že vám neodpadne sánka. Určite sme všetci tí čo máme zdravý rozum neodpadli a pre tých čo to nevedeli si kladú asi otázku čomu mám teda veriť, čo je pravda a čo lož? Odpoveď je jednoduchá, ulož si tento článok a kontroluj si obsah čo šíria tieto média a ľudia. Porovnávaj si skutočné vyhlásenia, skutky vlády nech je to ktokoľvek čo vládne. Maj na pamäti, že keď práve čítaš či počúvaš obsah, že si v tom momente pod manipuláciu a klamstvom. Slovenská mediálna mafia nadobudla obrovské rozmery. Nie je jednoduché sa vyznať, no aj na to je recept. Maj na zreteli, že ak ide o Polickú reláciu alebo jej orienovanie sa na politiku tak tomu nesmieš veriť ak tam nemáš všetkých čo sa k téme môžu vyjadriť alebo ak tam nie niekto na koho sa hádže práve špina. Najpopulárnejšie a najpravdivejšie na Slovenskej scéne zostali Marek Vagovič, Utajený svedok, Peter Blahoš, Ján Magušin, Mária Benová, Vladimír Seman. U týchto ľudí nájdete iba fakty a nestranné komentáre, ktoré úplne stačia na to, aby ste sa vedeli zorientovať na politickej scéne. A samozrejme naša iniciatíva Be3ee Feel Free v preklade Buď slobodný, ciť sa slobodne vám vždy bude prinášať pravdu, fakty a zdieľať menovaných ľudí, ktorým sa dá veriť. Pamätajte pokiaľ sa budú osobne moderátori politicky angažovať a pokiaľ nebudú relácie, kde sú všetci politici a predstavitelia strán, ktorý môžu byť konfrontovaný a reagovať na tému, do vtedy tu bude Mediálna Mafia a rakovina Slovenských pľúc.... Veľa zdravia Slováci...


#politika

bottom of page