top of page
  • Writer's pictureBe3ee

Ministerstvo obrany Teroristickej Ruskej federácie ukázalo, ako bola Ukrajina napadnutá raketami

Vraj "Všetky ciele boli zasiahnuté"


Foto: Associated Press


Ministerstvo obrany Teroristickej Ruskej federácie cynicky vyhlásilo, že „cieľ úderov bol dosiahnutý, všetky ciele boli zasiahnuté“.

Na ministerstve obrany teroristické krajiny Ruskej federácie oficiálne priznali, že nad Ukrajinou odpálili vysoko presné rakety, v dôsledku čoho sú obete medzi civilným obyvateľstvom.

Uvádza sa to v zhrnutí krvavého obranného oddelenia Ruskej federácie, píšu ruské médiá masovej propagandy.


"Teroristické Ruské ozbrojené sily dnes uskutočnili masívny úder vysoko presnými zbraňami s dlhým dosahom na objekty vojenských kontrolných, komunikačných a energetických systémov Ukrajiny - cieľ úderov bol dosiahnutý, boli zasiahnuté všetky zamýšľané objekty . " “ – cynicky vyhlásilo
Ministerstvo obrany Teroristickej Ruskej federácie.

Teroristická Ruská propagandistická publikácia „RIA Novosti“ navyše ukázala zábery rakiet odpaľovaných na ukrajinské mestá z Čierneho mora.
Ruský raketový teror proti Ukrajincom

Rusi 10. októbra ráno zintenzívnili teror voči civilnému obyvateľstvu. Je známe, že okupanti vypálili 83 rakiet, 43 z nich bolo zostrelených.


Ruská armáda vystrelila rakety najmä nad oblasť Kyjeva. Nepriateľské rakety zaútočili na štyri okresy Kyjeva: Shevchenkivskyi, Sviatoshynskyi, Holosiivskyi a Desnyanskyi. Zahynulo najmenej päť ľudí, viac ako 30 bolo zranených.


Okrem toho boli v rôznych mestách Ukrajiny poškodené zariadenia kritickej infraštruktúry. Najmä v regiónoch Chmelnytskyi , Sumy, Ivano-Frankivsk a Poltava.


#ukrajina

bottom of page