top of page
  • Writer's pictureBe3ee

Nespokojnosť s konaním Fuhrera Putina v Rusku rastie: ukrajinský diplomat uviedol podrobnosti


Foto: Associated Press


Kremeľ hľadá náhradu za Putina. Existujú „zákulisné kontakty so Západom“.

Nespokojnosť s činmi Fuhrera Putina v Rusku rastie. Kremeľ preto za neho hľadá náhradu. Ale takú náhradu, akú zariadi Západ.

Vo vysielaní rádia "NV" to vyhlásil ukrajinský diplomat a minister zahraničných vecí Ukrajiny v rokoch 2007-2009 Volodymyr Ogryzko.


Okolo Putina podľa neho prebiehajú rokovania ohľadom jeho výmeny. Existujú „zákulisné kontakty so Západom“.


„Publikum okolo Putina už dávno pochopilo: Rusko prehrá. A ak je čo i len šanca na záchranu, tak je to v prvom rade výmena vodcu, na ktorom budú obesené všetky psy. Chcú sa pokúsiť získať pre seba nejakú milosť, aby ich neposadili vedľa neho na lavicu Medzinárodného trestného súdu alebo špeciálneho tribunálu,“ zdôraznil Volodymyr Ogryzko.

Dodal tiež, že tieto pokusy sú odsúdené na neúspech, pretože Rusi sú presiaknutí kriminálnymi názormi.


„Všetko je to jeden gang, brloh zlodejov, ktorí sa chopili moci v Rusku. Neexistuje žiadna alternatíva. Premiešava jeden balíček a snaží sa z neho dostať niekoho, koho možno predať na Západ ako reformátora. To je to, čo teraz celý tento gang robí. Veria, že sa im podarí presvedčiť Západ, že pán X bude úžasný, lepší, viac prozápadný, liberálny, demokratický, čo z definície nemôže byť,“ zdôraznil ukrajinský diplomat.

Pripomeňme, že minister zahraničných vecí Estónska Urmas Reinsalu zablahoželal Führerovi Putinovi k jeho 70. narodeninám . Zaželal mu, aby svoje ďalšie narodeniny strávil za mrežami.


#rusko

bottom of page