top of page
  • Writer's pictureBe3ee

Nezabúdaj!





To že SMEROHLAS nie je vo vláde neznamená, že sa tu nekradlo, neklamalo, nevraždilo... Všetko sú to skutočné fakty, ktoré sa prehnali ako uragán našou spoločnosťou, naším Slovenskom.


Boj o koryto je ako nekonečná sága. Jedným hrozí basa a zastavili sa podotýkam nie všetky toky peňazí, keďže si popodpisovali dlhoročné nevypovedateľné zmluvy, ktorými kŕmia svoje pažeráky do dnes a druhý sa žerú medzi sebou aj s tými čo stoja za plotom a slintajú..


Nevieme nič o stave Mýtneho tendra cez, ktorý utekajú korunky do vrecák J&T, Fica, Vážneho a Pellegríniho. Je to 80 000 000 EUR ročne, ktoré sa dali použiť na užitočnejšie veci.


Neviem nič o zmiznutej miliarde zo zbabraného IT portálu pre Slovensko, ktorý je na smiech. Raši a Pellegríni sa musia naozaj radovať. Ich úloha je iba ťahať čas, kričať, klamať a špiniť, podrážať vláde nohy ako sa dá. Toto je ich úloha, toto je ich plán. Už dva roky vymývajú mozog cez nastrčených "zamestnancov v médiach" a cez rôzne portály, ktoré sú vo vlastníctve skorumpovaných Oligarchov či SMEROHLAS nominantov.


Fašisti a Komunisti rovnako ako pred 2 sv. vojnou dokončili úspešne svoju fúziu na Slovensku a spoločne s Ruskými agentmi čo šíria denno denne propagandu nastoľujú rozkol a konflikt v spoločnosti.


Je to iba HRA O ČAS. Nedať vyšetriť, nedať vymeniť svojich ľudí, nedať sa zavrieť a čím skôr rozvrátiť tendenciu potrestať vinných za súčasný stav krajiny. HRA O ČAS bude naberať na obrátkach a predpokladám, že čoskoro budeme svedkami viacerých zaujímavých udalostí na divadelnej politickej scéne, kde jední si hryzú nechty a kopú do všetkých naokolo a kde druhý sa snažia opraviť štát aj keď im to veľmi nejde.


Divadlo Politickej scény nemá hraníc. Všetci čo nevládnu sú zrazu odborníci, sú zrazu experti, liečitelia, reformátori a bijú sa do hrude ako oni to vedia a ako sú tí čo vládnu amatéri.


Žial ani táto vláda nie je dokonalá, podrazy či kalkul na denno dennom poriadku, vojna o stoličky, chyby a nekomunikovanie k obornej verejnosti.


Sám vojak v poli. Aj takto môžme nazvať víťaza volieb. Stojí proti armáde konšpirátorov, hladných vlkov, skorumpovaných oligarchov, politických skrachovancov či politických mŕtvol čo zapredali v minulosti našu krajinu. Stojí proti falošným médiam, ktoré nezávislosť zahodili dávno do koša. Už ani netaja svoju príslušnosť a za koho kopú, hrajú špinavú hru s národom Slovenským. Tento vojak v poli nemá veľa zbraní ani možností sa brániť. Naivne si myslel, že to zvládne a že mu na to postačí pár výstrelov.


Otázka je čo budeme robiť? Čo potrebuje Slovensko? Je čas začať hodnotiť 30 ročnú depresiu, je čas začať hodnotiť kto to spôsobil, je čas začať pomenuvávať kde sme a kam smerujeme, lebo nevyzerá to vôbec v poriadku ani nádejne.


Potrebujeme nových ľudí, potrebujeme skutočných pracovitých ľudí, ktorí začnú obnovovať spúšť napáchanú na Slovenskej zemi a národe, inak hrozí pád, pád do priepasti z ktorej sa nemusíme už nikdy dostať von...


#politika

bottom of page