top of page
  • Writer's pictureBe3ee

Novinka! Čo vy na to?


Najnovšou, najzvláštnejšou letnou pochúťkou je nanuk s príchuťou kečupu Fanúšikovia kečupu by mohli mať záujem o kečupový nanuk, s láskavým dovolením francúzskeho Kečupu a Happy Pops v Kanade.


(CNN)Kanadská značka kečupu uviedla na trh nezvyčajný kúsok obľúbenej letnej pochúťky: nanuky s príchuťou kečupu.

„Frenchsicle“, jedinečná ponuka od francúzskeho Kečupu, je podľa tlačovej správy od francúzskeho .

Nanuk vznikol v spolupráci s Happy Pops, kanadskou značkou ice pops zameranou na prírodné, bezlepkové ingrediencie. Pikantná paradajková príchuť nanukov pochádza zo 100 percent kanadských paradajok, uvádza tlačová správa.


„Milujem vytváranie inovatívnych pochúťok, ktoré oslovujú rozmanité chute Kanady,“ povedala zakladateľka Happy Pops Leila Keshavjee vo vydaní. "Začal som Happy Pops, aby som Kanaďanom priniesol úplne prírodnú, ručne vyrábanú chuť, takže francúzsky miestne vypestovaný kečup je perfektným párom."
"Nemôžem sa dočkať, kedy ľudia vyskúšajú tento nanuk, ktorý sa zmenil na korenie."

Kulinárski odvážlivci môžu túto zvláštnu letnú pochúťku zadarmo vyskúšať vo francúzskych prevádzkach vo Vancouveri, Toronte a Leamingtone v Kanade.

A kombinácia chutí tiež prospeje dôležitej veci. „Za každý darovaný Frenchsicle darujú Francúzi dve jedlá Food Banks Canada na riešenie potravinovej neistoty v Kanade,“ uvádza sa v správe. Mashup nie je prvým zaujímavým experimentom Francúzov pri marketingu ich kečupu. V roku 2019 značka rozdávala zásoby a kečup fanúšikom od Toronta po Ontário na „Thank You Truck“ na oslavu Dňa Kanady.


#svet

bottom of page