top of page
  • Writer's pictureBe3ee

ODHOĎ JABLKO a POTOM HO CHOĎ HĽADAŤ...

Updated: Mar 16, 2021


Akože kde sme sa to dostali aby niekto s podporou pol dediny tak terorizoval Líderskú stranu. Oni sami urážajú podkopávajú nohy a potom si ešte dovolia vypúšťať takéto veci. Veď nič neurobili za celý rok, ale ozaj nič. Chalani sa nadreli ako kone, aj keď veľa veci niekto brzdil a nevyšli a preto sa treba pýtať prečo nevyšli, kto to brzdil a s akým úmyslom. Sulík je čistý podvodník a špekulant, urazený že jeho strana je 6% odvar loberov za bohatých. Všetci by si mali uvedomiť že toto čudo dobrého nič neprinesie nikdy.

Tento sa už nesmie dostať do parlamentu, je to Ostuda a des ako provokuje a podráža, klame a očierňuje a tá jeho Cigániková je čistý zlý sen. Už začína kopírovať Pellegriniho mimiku rúk aby vyzerala vážne, ale 10 minut rozhovor a dokážem z nej urobiť pred ľuďmi najväčšiu chudáčku čo nevie ani ako sa píše Excel.

Nech už robí Premiér čokoľvek stále je zlý, lebo oni nie sú premiérmi čo sa pasovali pred voľbami.

Áno dá sa súhlasiť že pár brebtov čo vypustil Igor nemuselo byť, ale neublížil nikomu na jeho chladničke. Rovnako je tu aj problém s manažovaním istých projektov a podaním vecí ľuďom rýchlo, po lopate a naplánovane, no napriek tomu by to bolo ok ak by v lete ten Buzerant nerobil Idiotón a v Novembri nebehali po protestoch hooligans a dezoláti.

A nech mi nikto nehovorí niečo o lockdownoch a testoch, lebo ten poriadne ani nebol za Igora. Snažil sa všetkým vyhovieť. Musel zohnať peniaze a preto aj pomoc je taká aká je. Slovensko nemá na helikopter money. Musí hospodáriť. Testuje sa všade okolo nás a Nemecko ešte teraz zakúpilo testy za Miliardu lebo musia vedieť čo sa deje v spoločnosti. A 3 plošné testovania by boli efektívnejšie kde dve polovice za dva dni by sa otestovali, stiahlo by sa z obehu čo najviac nakazených a ako tak mohli sme fungovať aj predajne aj rešt. s obmedzením. Ale nie trebalo to odsabotovať a priniesť okopírovaný Sulíkov Český nefungujúci COVID AUTOMAT čo zabil o 14 000 viac než u nás. Ak by fungoval tak by toľko neumieralo.

Tucet balkónových odborníkov si tu začalo robiť kariéru ako Bošňák, ktorý je taký prediktér ako ja pediatér či hociktorí tipujúci v Tipsporte. Jeho Dáta bez prínosu a slová asi, možno, keby, pravdepodobne samé o sebe dávajú výpovednú hodnotu. Matematik Kollár a jeho 36 x nevieme, no lebo si dosť mimo lebo trebalo dvihnúť zadok a bežať za Krčmérym a spolupracovať. Namiesto toho TV kampane a hejt 2x denne. Prenášanie ich nevedomosti a neschopnosti na Igora Matoviča. Táto čierna stratégia proti OĽano, tento hon na líšku je až do neba volajúci a do oka bijúci.

Slováci zoťali strom s jablkami, postavili si dreveného boha a teraz začne čas modlitieb, že daj nám jablká. Hocus Focus tu rysujú vymyslené percentá, ZA ľudí sa rozdelí a spojí s PS tipujem aby im mohli narysovať aspoň 12% tak ako pred voľbami im rysovali 17 a Ficovi 25, veď kto platí ten nesmrdí. Máme tu prieskumy na dennej báze ako keby voľby mali byť zajtra a maľovanka v plnom prúde.

Prezidentka a tá jej Progresívna sekta jehovistov sa zopičila už na tú najnižšiu úroveň ako mohla a klinec dala s tou MDŽ párty s Nicholsonovou, Beňovou a Cigánikovou, už len Letanovská tam chýbala, už ani neviem či tam bola, či už bola na dovolenke lebo sa nám pani unavila. Unavení sú tu iní a nie ona s podporov pol dediny, Kiskova náhradníčka s 0 návrhmi a riešeniami.

Kocúrkovo SK, musím skonštatovať, že tu niet koho voliť, preto ak bude treba zas to dám OĽANO nech nežerem aj keď nie sú dokonalí.

A len tak "by the way" (mimichodom), to referendum je fraška a neprejde.

Čo by malo prísť? Buď Kollár podrží a urobí sa mešinová vláda so zbytkom Za ľudí lebo tí to majú spočítané alebo voľby, ale Zhulík musí preč, toto čudo je taká škodná až to bolí. Je to ako keby ste mali v strede obývačky sud s rádioaktívnym odpadom.

A beda nám, vám, všetkým ak sa Hydra SMERHLAS dostane späť, tešte sa na ešte viac sofistikovanejšie kradnutie, nízke platy, zadĺženosť, smiešne dôchodky a žiadna prosperita. Cyperské schránky budú praskať vo švíkoch a Dubai bude stavať za naše peniaze Hotely. Veľa šťastia Slováci. Viac nemám čo dodať, aj keď slov mám ešte veľa.....

bottom of page