top of page

Odpoveď Prezidentovi

Updated: Jan 1, 2022

Priatelia, toto je môj komentár pod statusom Prezidentka Kisku na jeho FB profile k rozpadu jeho strany Za ľudí.


pán Prezident, neviem, či sa mám smiať alebo plakať.

1) stranu ste zakladali viac ako neštandardne. Zrazu bola odvolaná demonštrácia, pri ktorej sa očakávalo, že fico aj s jeho zberbou bude zmetený do prepadliska dejín. Svojim konaním ste vlastne umožnili, aby pokračoval vo vláde "inými prostriedkami"

2) kolíková bola členkou ficovej vlády. Z vlády odišla až potom, ako bugár menoval iného ministra ako ju.

3) šeliga sa zúčastnil čudnej hry na zakladanie Vašej strany spolu s Vami

4) po založení ste umožnili Vašim správaním rozbeh šialenej svorky okolo šimečkovcov, tzv "progresívnych" ... Nevadilo Vám, že tú stranu zakladal a riadil väčší s vlastnou hlavou ako fico, štefunko, keď sa jeho defraudácie prevalili, nahradil ho nielen narkoman, ale aj navádzač študentov na narkomanstvo, truban. Taktiež ste sa bratali s ďalšou čudnou persónou beblavým a vlastne aj s úplným idiotom, hlinom. Nakoniec ste do svojho spolku prijali aj ďalšieho narkomana, ktorý po návrate z Bruselu sa zbavil kompletne všetkých slušných ľudí, ktorí úspešne budovali stranu.

Nehnevajte sa pán Prezident. Vždy som Vás obhajoval vo všetkých kauzách, kde na Vás útočil fico a jeho svorka. Napokon, ako menšie zlo som bol doteraz jediný krát voliť v druhom kole prezidentiek Vás, lebo fica som pokladal za esenciálne zlo (vždy som ho za to pokladal, a keď pozriete môj vek, musí Vám byť jasné, že od počiatku 90-tych rokov). Po určitom období Vášho prezidentovania som si povedal, konečne máme slušného prezidenta, aj keď som mal a mám výhrady k mnohým Vašim životným etapám a konaniu. Dokonca som si želal, aby ste založili politickú stranu, keď Vám skončí funkčné obdobie, a asi by som Vašu stranu aj volil.

Bohužiaľ, založili ste stranu ako ste založili a s ľuďmi, s ktorými ste ju založili. Takže som ju nevolil, aj keď Veroniku Remišovú si nesmierne vážim a vyčítam jej dve veci. Ako odišla do Vašej strany a ako sa snažila aj na úkor koalície zachrániť nezachrániteľné, teda bandu zločincov, diletantov a chrapúňov, ktorým ide len a len o osobnú mic, samozrejme aj cez mŕtvoly (napokon, pridaním sa k zhulíkovi v decembri to jasne dokázali).

Takže pán Prezident. Sklamali ste nielen mňa, ale aj stovky tisíc mnohých iných ľudí. Je mi ľúto, že Vám to musím napísať ja, vlastne narodený do antikomunistickej rodiny, rodiny človeka, ktorý v 1948 ukázal svoj jasný postoj, za čo bol celoživotne šikanovaný a s ním aj my, jeho deti, rodina …bottom of page