top of page
  • Writer's pictureBe3ee

Peter Bárdy: Tragédia Slovenskej žurnalistiky


Už dlhú dobu sa nám tento človek hrabe v nervovom systéme. Pri čítaní jeho článkov sa mnohým ľudom trasú ruky, či trasú viečka na očiach. Niektorí z nás si zaškrípu aj zubami.
Bárdy nepíše články, ktoré by mali nejakú vzdelanostnú alebo poučnú hodnotu. Ich obsahom sú skôr klamstvá, zavádzanie, hejt, ktoré vyvolávajú v ľuďoch negatívne emócie.


Po dlhodobom sledovaní a analýze sa dá povedať, že tento pán upadol na

úroveň pouličného hejtera a sprejera nepekných grafitov. Tak ako máte sprajerov s grafitmi ako umelecké dielo, rovnako sú tí čo devastujú nové fasády budov, alebo verejné priestory. Tu už nemusíme mať ani podozrenie alebo si domýšľať, proste z článkov je vidieť, že Bárdy nie je vôbec kvalitný žurnalista, že vôbec nie je nezávislý žurnalista. Všetko nasvedčuje tomu, že niekto ponúkol alebo si nechal zaplatiť hejtérsku kampaň od tých čo boli vykopnutý z vlády... od koryta alebo od tých čo sa tam ešte len hrabú zubami nechtami.

Sú ochotní použiť všetky metódy, obrovské finančné prostriedky na to, aby manipulovať verejnú mienku. Podľa článkov.. hejtov, ktoré Bárdy vyprodukuje to vyzerá, že dostal za úlohu pošpiniť terajšieho premiéra Igora Matoviča. Nie je to len on. Túto úlohu dostali viacerí, Markízu kúpil český oligarch, no je za tým z najväčšou pravdepodobnosťou Penta, keďže oficiálne nechcela, aby figurovala verejne ako jej vlastník. Všetci vieme aký je Penta manipulátor a čoho je schopná. Nahrávky Gorila, vyhrážky, dosadzovanie ľudí, úplatky a prelievanie štátnych prostriedkov do Penťáckej kasy sú len častička veľkej obludy.

TA3 pod krídlami Kmotríka, ktorý žil hlavne zo sponzorských peňazí SMERU, si plní tiež svoju rolu v dennodennom hejtovaní Vlády a Premiéra.


Rovnako sa na itnernete vyrojilo množstvo denníkov a jednosmerných médii. Všetci tlačia na pílu a hejtujú deň čo deň. Ale späť k Bárdymu. Tento "vandalistický sprejer", ktorý ničí myseľ poctivých ľudí si nezaslúži, aby jeho články vôbec niekto čítal. Ľudia by si mali uvedomiť a sledovať pozorne čo sa deje, aké sú fakty a porovnať skutočnosť s tým čo tento človek dokáže ráno na toalete vytlačiť. Preto skúmajte poriadne, hľadajte fakty a nedajte zavádzať. Média a žurnalsit či moderátori sú veľké zlo. Nikdy sa nebudú a nemôžu mať zle. Kríza nekríza oni majú sa budú mať rovnako dobre. Živí ich vaša nevedomosť, vaše emócie či nespokojnosť na ktorej sa dokážu a dokáže hlavne Bárdy vynikajúco priživiť.

bottom of page