top of page
  • Writer's pictureBe3ee

POKRAČUJEME ZODPOVEDNE

Rastislav Jílek


❓ Komu dnes ide o ľudí a komu o vlastný prospech?


⁉️ Stačí sa úprimne pozrieť, kto sa snaží riešiť koaličnú krízu, kto prichádza s riešeniami, ktoré majú pomôcť ľuďom. A kto len politikárči, osobne útočí, dlhodobo je opozíciou v koalícii a snaží sa očierňovať OĽANO, špeciálne Igora Matoviča.


👎 Robiť z neho blázna, človeka neschopného viesť ministerstvo, nevzdelanca a najväčší problém Slovenska? Všimnime si, kto to dookola neustále opakuje. Kto sa snaží dehumanizovať Igora Matoviča spôsobom, za ktorý by sa nemuseli hanbiť ani fašisti, či komunisti, keď sa snažili lynčovať svojich odporcov.


👎 No a ďalšou otázkou je, kto dnes, v čase najväčšej ekonomickej a energetickej krízy, napriek vojne u nášho suseda a post-covidovým časom uteká z boja a ide povaliť najreformnejšiu, protikorupčnú vládu. Kto to dnes nezodpovedne vydáva Slovensko napospas návratu mafie a oligarchov k moci, samozrejme za hrmotu nenávisti, ktorý vytvára spolu so zopár “mienkotvornými“ ľuďmi v médiách? Kto si to zjednotil slovník s Ficom, Pellegrinim a naladil sa na vlnu, na ktorej jazdia extrémisti?


👎 No a nakoniec. Ktože to mal na starosti vyjednať zastropovanie cien elektriny a riešenie ďalších cien energií, vedel o tom dlho vopred a mal na to dostatok času? Meno a stranu asi nepotrebujeme spomínať. Každému príčetnému človeku je to jasné. V piatok sme sa dozvedeli, že ministerstvo hospodárstva vyrokovalo... držte si klobúky, NIČ! “Zastropovanie cien“ elektriny pre domácnosti pre nich znamená, že ceny narastú o 101%. Naozaj skvelá robota.


‼️ A tu máme zrejme aj odpoveď prečo treba utiecť od zodpovednosti a povaliť vládu. Slabý článok reťaze, lenivosť, nezodpovednosť a Dubaj ako prechodné bydlisko namiesto poctivej práce. A samozrejme vidina valiacej sa krízy, ktorá bude odoberať percentá všetkým, ktorí budú pri moci.✅ My sa zodpovednosti nebojíme. Neutekáme z boja a chceme dokončiť, čo sme začali. Uteká SaS. Od zodpovednosti, od rozrobenej práce. Boj bude ťažký, ale nie nemožný.


💚 Rozhodli sme sa pokračovať ďalej. So Sulíkom, či bez neho. Pretože to robíme pre ľudí, pre Slovensko. Nie pre vlastné ego, maniere a urazenosť. Jednoducho to robíme stále rovnako – úprimne, odvážne a pre ľudí. Pokračujeme zodpovedne.


#slovensko

bottom of page