top of page
  • Writer's pictureBe3ee

Ronaldo dostal po vystriedaní v zápase Premier League záchvat zúrivosti


Na správanie Portugalčanov už zareagoval Kermanic "Manchester United".

Útočník Manchestru United Cristiano Ronaldo zareagoval na rozhodnutie hlavného trénera Ralpha Rangnika nahradiť ho v odloženom zápase 17. kola Premier League s "Brentfordom"

( 3:1 ).


V 71. minúte za stavu 2:0 v prospech "Mancunians" začal nemecký špecialista posilňovať defenzívu a stiahol z hry Ronalda, na jeho miesto uvoľnil stredného obrancu Harryho Magweireho.


To sa však nepáčilo portugalskému futbalistovi, ktorý ešte nestihol vyniknúť. Nešťastný odišiel z ihriska, bundu hodil na zem vedľa lavičky a sadol si na schody oddelene od svojich spoluhráčov.
Pobúrený Ronaldo sa začal pýtať trénera Manchestru United, prečo sa ho rozhodol nahradiť. Došlo k tomu, že Rangnik pristúpil ku Christianovi a začal mu niečo vysvetľovať do ucha.Nemecký tréner sa po zápase vyjadril k správaniu hviezdneho hráča, pričom takúto reakciu na striedanie označil za "normálnu".


"To je normálne, Ronaldo sa snaží hrať a skórovať. Nedávno sa však zranil a je dôležité si uvedomiť, že pred nami je ďalší zápas. Navyše, keď sme premárnili výhodu v zápase proti Aston Ville, zopakovať chyby a bolo potrebné vrátiť sa k piatim obrancom,“ cituje slová Rangnika ESPN.
  • Ronaldo sa vrátil do Manchestru United v lete 2021, prestúpil z turínskeho Juventusu. Cristiano predtým hrával za Red Devils v rokoch 2003 až 2009.

  • V tejto sezóne má Portugalčan na konte 17 zápasov za Mancunian v Premier League, 8 gólov a 3 asistencie.

  • Rangnikovi patrí po 21 zápasoch siedme miesto na šampionáte so ziskom 35 bodov. V ďalšom stretnutí Premier League budú Ronaldo a spol. hostiť 22. januára na Old Trafford West Ham Andrija Jarmolenka.

#šport

bottom of page