top of page
  • Writer's pictureBe3ee

Ruský sen alebo pochodom v chod...


Mnohí, ktorí podľahli propagande Ruských médii alebo ktorí nevidia a nepočujú fakty zo života v Rusku kvôli mlčaniu našich médií by si mali vyskúšať život priamo tam.

Najnovšie správy sú: 1. Sanitka, ktorá sa ponáhľala na pomoc, z technických príčin zrazila a zabila 10 ročné dievčatko keď došlo k zlyhaniu brzdového systému. Zodpovený nikto. A mal by byť ten kto kontroluje technický stav. Ale kontroluje tam vôbec niekto niečo? 2. Všetkých podporovateľov Navaľného čo sa registrovali na protest, prepúšťajú z práce. Najprv im povedia, že je voľno a potom vás vyhodia z práce lebo ste vraj neboli prítomný na pracovnom mieste. Jedna báseň, nie? Krásny to sen. Za to, že nesúhlasíte zo systémom a diktatúrov, chudobou a rozkrádaním, terorom a klamstvom, za to vás vyhodia z práce... Ale u nás počujete aký je Putin molodec z mnohým úst. 3. Deti zo samopaľmi pochodujú a hlásajú agresívne slogany. Dokonca ich nevedia naučiť, ktorá je ľavá noha(viac na videu), ale hlavne že majú v ruke samopal a to napriek tomu, čo sa nedávno stalo na škole v Kazani, kde spolužiak zastrelil 6 spolužiakov.

4. Nové negatívne ohlasy na Sputnik V v známom časopise Lancet. Rusko sa pretvára na tyranistiskú krajinu, kde si už nemôžete ani len prdnúť, nie to ešte niečo povedať. Proste nádherný sen. Ale sen koho? Sen pre Putina a jeho riťolezov, propagandistov, vojenských zložiek, policajtov pre, ktorých ani ústava neznamená nič. Takže milí Slováci, ktorí ste ešťe nepochopili aká bije, preberte sa a to rýchlo, lebo niečo podobné sa snažil SMEROHLAS zaviesť aj u nás...

#rusko

bottom of page