top of page
  • Writer's pictureBe3ee

"Samozrejme, ich mozgy sa posrali": Dmitrij Medvedev vyzval Európanov, aby zvrhli svoje vlády"


Dmitrij Medvedev / Foto: Associated Press


O tom, že Dmytro Medvedev je akýsi odtrhnutý od reality a správa sa nevhodne, svedčia jeho príspevky na sociálnych sieťach.

Prakticky každý post bývalého prezidenta Ruska a teraz podpredsedu Bezpečnostnej rady vedie k vážnemu medzinárodnému škandálu. Zdá sa však, že nikto z vážnych politikov si jeho slová nevšíma. Neustále sa hovorí, že Dmitrij Medvedev trpí vážnou závislosťou od alkoholu a má problémy v osobnom živote. V poslednom čase, ako sa hovorí, „je všetko horšie a horšie“.

Medvedevov najnovší príspevok dokazuje jeho úplnú nedostatočnosť a opäť potvrdzuje fámy o závislosti. Posúďte sami, politik apeluje na Európanov, aby zvrhli svoje vlády, a to absolútne surovou formou: "Zavolajte svojich idiotov, aby sa ozvali!" - on píše.


Medvedev obviňuje vlády európskych krajín z rusofóbie: „V tomto sa darí najmä pobaltským žobrákom, šialeným Poliakom a Fínom utekajúcim do NATO...“


Ďalej v texte je relácia o koprofágii, bežná pre Rusov, v ktorej človek cíti hlbokú znalosť materiálu a neobmedzený tok fantázie na tému záchodov a odpadových vôd: „Samozrejme, že majú pokazené mozgy. limit na tlak fekálií v propagandistickom ventilátore. Ďalej sa verejné povedomie začína dusiť v miazme cynických klamstiev, ktoré sa v páchnucom prúde vylievajú na hlavy unavených Európanov.“


Tu stojí za zmienku, že Rusi majú osobitný postoj k téme defekácie a súvisiacim problémom. Obyvatelia území oslobodených od ruských okupantov vedia, že vojaci Ruskej federácie kazia tam, kde žijú . Takže v tomto zmysle Dmitrij Medvedev v plnej miere napĺňa očakávania svojich voličov a, ako sa hovorí, hovorí jazykom, ktorému rozumejú, hoci zároveň z nejakého dôvodu oslovuje Európanov.


V ďalšom odseku sa Medvedev k tejto téme opäť vracia, ale už v kontexte bájnych potuliek, ktoré vraj čakajú obyvateľov západnej Európy v prípade pretrhnutia väzieb s Ruskom „od úspor na kremáciu tiel až po umývanie toaletného papiera“.


Medvedev s istotou sumarizuje: "...v zime je v spoločnosti Ruska oveľa teplejšie a pohodlnejšie ako na hrdej samote s vypnutým plynovým sporákom a studenou batériou."


Na toto tvrdenie by priemerný Európan, ak by sa dokázal dostať na úroveň blízku bývalému prezidentovi Ruska a zžiť sa s jeho známymi výrazmi, s najväčšou pravdepodobnosťou odpovedal populárnym ruským idiomom „Nebudem sedieť v tom istom poli sračiek s ním."


Stojí za zmienku, že Dmytro Medvedev z času na čas, keď dopije alebo prekoná abstinenciu, vymaže svoje príspevky, takže zverejňujeme ich fotokópie.#Rusko

bottom of page